Сложно плащане в режим работа с тъч

Въпроси, мнения и предложения свързани с модула.

Модератори: detelin, mIRCata

mitaka
Мнения: 239
Регистриран: 12-11-2004 18:10
Име: Димитър Щерев
Местоположение: Пловдив

Сложно плащане в режим работа с тъч

Мнение от mitaka » 08-10-2018 11:02

На две места имам Атон в тзи режим, работещ на тъч терминал и си го ползвам с кеф.
От скоро и на двете места си взеха пос терминал и заради това се наложи да сложа клавиатури за да се извършват плащания с карта!

На този готин и удобен интерфейс:
http://prikachi.com/images.php?images/284/9415284e.jpg

не е никак лесно да се натиска ctrl+f7 -> enter -> избор на типа, enter за едно плащане с карта.

Огромната ми молба е да се сложи един бутон "сложно плащане" койт да натиска ctrl+f7, а ако натиска и enter за направо да се избира типа на плащане ще е страхотно.
Изображение

Pitcher
Мнения: 211
Регистриран: 16-03-2007 15:25
Име: Пламен Йосифов
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Сложно плащане в режим работа с тъч

Мнение от Pitcher » 09-10-2018 13:51

Принципно не е необходимо да се натиска Ctrl+F7 след като се избере клиент (Банка/Терминал/Карта), но като цяло начнът на избор на различно плащане в този режим е неудобен. Ако може да стане като в АтонПос - бутон "С Карта" ще е най-удобно. Има клиенти, които си харесват този начин на маркиране и не искат АтонПос, а в същото време искат да е по-лесно да се избере плащане с карта.
Only God can judge me......
Изображение

Pitcher
Мнения: 211
Регистриран: 16-03-2007 15:25
Име: Пламен Йосифов
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Сложно плащане в режим работа с тъч

Мнение от Pitcher » 09-10-2018 14:12

mitaka написа:Огромната ми молба е да се сложи един бутон "сложно плащане" койт да натиска ctrl+f7, а ако натиска и enter за направо да се избира типа на плащане ще е страхотно.
На снимката с диалога за продажба има горе в средата бутон "Смесено плащане", който ако не е избран контрагент приключва продажбата в брой. Ако избереш контрагент и го натиснеш излиза диалога за запис на продажбата с чекнато "Частично плащане".
Only God can judge me......
Изображение

Отговори