Питане отностно следене на наличности.

Въпроси, мнения и предложения свързани с модула.
boris
Мнения: 522
Регистриран: 24-07-2009 17:21

Питане отностно следене на наличности.

Мнение от boris » 15-05-2017 20:29

В програмата има опция за следене на наличности, но доколкото я гледам за да работи, коректно трябва, някои постоянно да натикса бутона "Опреснява", има ли вяриянт (аз поне не разбирам как) да се презарежда автоматично? Също някакав вариянт да заредя целия асортимент за склада, а не всеки по отделно. (вероятно може през базата, но и за това в мемента не се сещам от къде е).


И още едно въпросче, слагам в режим, на панели да се виждат картинки, но се получава така че при първо пускане на програмата, не се визуализират, виждат се едва след втори старт на програмата, това може да е и проблем само при мен?
Два месеца работа с компютъра спестява два часа четене на документация

Потребителски аватар
alex
Site Admin
Мнения: 1556
Регистриран: 02-11-2004 14:26
Име: Александър Димитров
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Питане отностно следене на наличности.

Мнение от alex » 16-05-2017 14:21

boris написа:И още едно въпросче, слагам в режим, на панели да се виждат картинки, но се получава така че при първо пускане на програмата, не се визуализират, виждат се едва след втори старт на програмата, това може да е и проблем само при мен?
След първото влизане в режим маркиране се зареждат картиниките и при второ влизане в маркиране, вече ги има (без да се излиза от програмата)
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
alex
Site Admin
Мнения: 1556
Регистриран: 02-11-2004 14:26
Име: Александър Димитров
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Питане отностно следене на наличности.

Мнение от alex » 18-05-2017 12:49

boris написа:В програмата има опция за следене на наличности, но доколкото я гледам за да работи, коректно трябва, някои постоянно да натикса бутона "Опреснява", има ли вяриянт (аз поне не разбирам как) да се презарежда автоматично?
В новата версия е напавено да ъпдейта наличностите всеки път при вход за маркиране от станциятата която е включено автоматично сихронизиране с Атон
Изображение
Изображение
Изображение

Отговори