Страница 1 от 1
Повторен печат на поръчка/сметка/сторно
Публикувано: 14-08-2010 09:40
от stoar08
По обективни причини повечето обекти не позволяват на сервитьорите да правят повторен печат, но онзи ден получих запитване "а като принтера му нагъне хартията, аз как мога да му пусна поръчката" и не можах да го постигна.
Има ли начин шеф/управител да повтори последния документ на някой от сервитьорите? И ако няма - може ли да се появи ?
Re: Повторен печат на поръчка/сметка/сторно
Публикувано: 16-08-2010 15:33
от morphieus
Предложение:
Когато се наложи такава операция да може да се прави след потвърждаването с код оторизиран за целта (управител), същото когато се прехвърля сметка на друг сервитьор.
Re: Повторен печат на поръчка/сметка/сторно
Публикувано: 16-08-2010 18:39
от stoar08
Сега като го споменаваш - при конкуренцията ("добрите копират, великите крадат" ...) съм виждал идейна реализация. Операциите, които по принцип са по-чувствителни (сторно/повторен печат/т.н.) са настройка дали да фигурират изобщо, но ако се започнат от "неможещ потребител", излиза диалог, който иска валидна парола на някой със съответното право.
По принцип ми е харесало като виждане и може би има смисъл да се направи нещо такова някога в бъдеще.
Re: Повторен печат на поръчка/сметка/сторно
Публикувано: 17-08-2010 11:54
от alex
Направено в новата версия - .256