Повторен печат на поръчка/сметка/сторно

Въпроси, мнения и предложения свързани с модула.
Потребителски аватар
stoar08
Мнения: 1548
Регистриран: 09-11-2004 08:15
Име: Стоян Арабаджиев
Местоположение: Самоков

Повторен печат на поръчка/сметка/сторно

Мнение от stoar08 » 14-08-2010 09:40

По обективни причини повечето обекти не позволяват на сервитьорите да правят повторен печат, но онзи ден получих запитване "а като принтера му нагъне хартията, аз как мога да му пусна поръчката" и не можах да го постигна.
Има ли начин шеф/управител да повтори последния документ на някой от сервитьорите? И ако няма - може ли да се появи ?
Моля ви, като прочетете тема пишете по едно мнение да не ви търся по icq/телефон после ...

morphieus
Мнения: 1346
Регистриран: 08-11-2004 16:57
Име: Слав Димитров
Местоположение: Ловеч
Контакти:

Re: Повторен печат на поръчка/сметка/сторно

Мнение от morphieus » 16-08-2010 15:33

Предложение:

Когато се наложи такава операция да може да се прави след потвърждаването с код оторизиран за целта (управител), същото когато се прехвърля сметка на друг сервитьор.
Изображение

Потребителски аватар
stoar08
Мнения: 1548
Регистриран: 09-11-2004 08:15
Име: Стоян Арабаджиев
Местоположение: Самоков

Re: Повторен печат на поръчка/сметка/сторно

Мнение от stoar08 » 16-08-2010 18:39

Сега като го споменаваш - при конкуренцията ("добрите копират, великите крадат" ...) съм виждал идейна реализация. Операциите, които по принцип са по-чувствителни (сторно/повторен печат/т.н.) са настройка дали да фигурират изобщо, но ако се започнат от "неможещ потребител", излиза диалог, който иска валидна парола на някой със съответното право.
По принцип ми е харесало като виждане и може би има смисъл да се направи нещо такова някога в бъдеще.
Моля ви, като прочетете тема пишете по едно мнение да не ви търся по icq/телефон после ...

Потребителски аватар
alex
Site Admin
Мнения: 1556
Регистриран: 02-11-2004 14:26
Име: Александър Димитров
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Повторен печат на поръчка/сметка/сторно

Мнение от alex » 17-08-2010 11:54

Направено в новата версия - .256
Изображение
Изображение
Изображение

Отговори