При натискане на клавиша ?

Въпроси, мнения и предложения свързани с модула.
airking
Мнения: 422
Регистриран: 10-11-2004 21:01
Име: Иван Иванов

При натискане на клавиша ?

Мнение от airking » 19-10-2007 12:06

При маркиране и натискане на клавша ? сейла ми забива. А с + и - си работи.

Потребителски аватар
alex
Site Admin
Мнения: 1556
Регистриран: 02-11-2004 14:26
Име: Александър Димитров
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнение от alex » 19-10-2007 21:41

с коя версия тестваш?
Изображение
Изображение
Изображение

airking
Мнения: 422
Регистриран: 10-11-2004 21:01
Име: Иван Иванов

Мнение от airking » 20-10-2007 21:30

Тогава като го писах това ми беше с последната 0.1.10.10, може и в моя компютър да е проблема. Но сега с последната версия си работи нормално.

Но сега забелязвам защо така са ми объркани буквите отдоло. Отначало си вървят нормално но след "Н" , "О" е някаде горе и после пак рподалжават нормално до някой време. Да не ми е нещо от резолюцията?

П.С. Начина на маркирване с азбуката е убиствен(направо съм възхитен) чесно много ми хареса толкова интелигентно направено как остават само букви които са нужни и не е нужно да търсиш буквите, а и търси навсякаде в името просто е номер едно БРАВО. :D

kondev
Site Admin
Мнения: 2187
Регистриран: 02-11-2004 17:23
Име: Петър Кондев
Контакти:

Мнение от kondev » 20-10-2007 21:56

airking написа:Но сега забелязвам защо така са ми объркани буквите отдоло. Отначало си вървят нормално но след "Н" , "О" е някаде горе и после пак рподалжават нормално до някой време. Да не ми е нещо от резолюцията?
Горе са гласни, долу съгласни. Тази подредба ще може да се прави индивидуално към потребителя (ако на някой му се играе де).

airking написа:П.С. Начина на маркирване с азбуката е убиствен(направо съм възхитен) чесно много ми хареса толкова интелигентно направено как остават само букви които са нужни и не е нужно да търсиш буквите, а и търси навсякаде в името просто е номер едно БРАВО. :D
Тук очаквай и още екстри ;) Скоро ще се появи скриване на излишните редове от горния скрол и опции как (по-точно къде) да се търси: от началото на реда, от началото на думата, навсякъде - тези опции ще се включват и изключват с едно бутонче при маркиране.

airking
Мнения: 422
Регистриран: 10-11-2004 21:01
Име: Иван Иванов

Мнение от airking » 22-10-2007 10:09

Да видях че са така ама сякаш по удобно е да са си последователни. А от къде може да се прави тази настройка?

Отговори