za STORE 4.30

Въпроси, мнения и предложения свързани с модула.
Отговори
ana
Мнения: 94
Регистриран: 09-11-2004 14:25

za STORE 4.30

Мнение от ana » 09-11-2004 15:50

Имам предложение за доработка по козметиката на някои справки. Справките: Взаимозаменки и Движение на продукт, освен екранен вариант, да могат да се печатат с Ctrl-Ч /естествено с антетка/.
Справка Доставки, на хартиен носител- в антетката да се разменят местата на фирма: и МОЛ:

За инвентаризациите: Добре би било при разглеждане на инвентаризации да може да се вижда мерната единица на продукта. Също и при Инвентаризационния опис.

При справка за Готова продукция, в поле Глобални прехвърляния без отметка/празно/, се получават стряскащи екранчета:
1.-Опит за четене на отрицателен запис от файл STORE.MVK[-23059]
2.-Опит за четене на нулевия запис от файл STORE.SIM
3.-Опит за четене на нулевия запис от файл STORE.KIT
Ако сме достатъчно търпеливи да ги изчистваме , може и да видим справката.

Имаше в една от версиите прекрасна възможност при работа с Менюта да се види съдържанието на рецептата на която сме позиционирали, с Alt-V. Ако се възобнови, ще е чудесно!

juju
Мнения: 215
Регистриран: 08-11-2004 15:37
Име: Борислава Николова
Местоположение: Разлог
Контакти:

Мнение от juju » 09-11-2004 17:16

Дано не се изказвам много неподготвена, но при справка движение на продукт и взаимозаменки, разпечатка на хартиен носител можеш да поличиш, като маркираш на екрана нужните ти или всички и дадеш десен бутон печата маркираните.
За другите неща не съм компетентна. :oops: :oops: :oops:

kondev
Site Admin
Мнения: 2187
Регистриран: 02-11-2004 17:23
Име: Петър Кондев
Контакти:

Мнение от kondev » 09-11-2004 17:41

juju написа:Дано не се изказвам много неподготвена, но при справка движение на продукт и взаимозаменки, разпечатка на хартиен носител можеш да поличиш, като маркираш на екрана нужните ти или всички и дадеш десен бутон печата маркираните.
За другите неща не съм компетентна. :oops: :oops: :oops:
:) Добре дошла във форума.

Сигурен съм че Анчето знае и ползва Ctrl+M, както и начина на печат, който ти предлагаш. Проблема е, че ако се използва някой от тези начини, в печата няма титул с необходимите данни на клиента.

Към ana: съвсем скоро очаквай положително разрешение на въпросите, тук ще те уведомя :)

kondev
Site Admin
Мнения: 2187
Регистриран: 02-11-2004 17:23
Име: Петър Кондев
Контакти:

Re: za STORE 4.30

Мнение от kondev » 10-11-2004 09:25

ana написа:Имам предложение за доработка по козметиката на някои справки. Справките: Взаимозаменки и Движение на продукт, освен екранен вариант, да могат да се печатат с Ctrl-Ч /естествено с антетка/.
Справка Доставки, на хартиен носител- в антетката да се разменят местата на фирма: и МОЛ:

За инвентаризациите: Добре би било при разглеждане на инвентаризации да може да се вижда мерната единица на продукта. Също и при Инвентаризационния опис.

При справка за Готова продукция, в поле Глобални прехвърляния без отметка/празно/, се получават стряскащи екранчета:
1.-Опит за четене на отрицателен запис от файл STORE.MVK[-23059]
2.-Опит за четене на нулевия запис от файл STORE.SIM
3.-Опит за четене на нулевия запис от файл STORE.KIT
Ако сме достатъчно търпеливи да ги изчистваме , може и да видим справката.

Имаше в една от версиите прекрасна възможност при работа с Менюта да се види съдържанието на рецептата на която сме позиционирали, с Alt-V. Ако се възобнови, ще е чудесно!
Всички неща са направени. Изтеглете си новата версия от тук

ana
Мнения: 94
Регистриран: 09-11-2004 14:25

Мнение от ana » 10-11-2004 09:57

Благодаря за бързата реакция. Още не съм свалила update, за да усетя хубавините! :lol:

Отговори