заявка за доставка в STORE???

Въпроси, мнения и предложения свързани с модула.
Отговори
Потребителски аватар
stoj4o
Мнения: 31
Регистриран: 05-11-2004 18:35
Местоположение: Велинград
Контакти:

заявка за доставка в STORE???

Мнение от stoj4o » 17-12-2004 09:52

Петьо тук вече ни е нужна нещо като заявка за доставка. Например за храни, напитки, материали и други.
Във сторето има такава подточка в под мен' на "входящи документи " (струвамисе не съм сигурен точно къде беще) става въпрос, че има нещо подобно, но като я пусна и ме пита добре, но после като избера всички продукти и част от тях са без имена други пък нямат първата буква от името си и най-важното, е че на бутона с който става прехвърлянето пише "Бракуване" и това също стряска оператора.
Има ли шанс тази под-точка да започне да работи? Икога еветуално?

kondev
Site Admin
Мнения: 2187
Регистриран: 02-11-2004 17:23
Име: Петър Кондев
Контакти:

Мнение от kondev » 17-12-2004 13:48

Тази подточка няма да заработи, но пък се очаква да заработи цяла windows-ка програма от която да се правят тези неща. Разбира се тя ще работи с базите на сторето.
Преструвай се на умен - мълчи по-често!

Потребителски аватар
stoj4o
Мнения: 31
Регистриран: 05-11-2004 18:35
Местоположение: Велинград
Контакти:

Мнение от stoj4o » 18-12-2004 09:41

Тръпна в очакване. Тук ще покажа какво горе-долу ми е нужно може пък да ви улесня. Става въпрос за таблица или по-точно нещо такова:

|номер|артикул|контрагент от последна доставка|мярка|ед.цена|сума|

нещо такова и отдолу да пише "Дал заявката" или нещо такова, а отгоре "Утвърдил" и да има място за подпис.


P.S.: ако искаш може да вмъкнеш и още нещо като колона. Колоните предполагам ще са динамични, искам да кажа да могат да се пускат и спират когато е нужно това и също да има и колона цена с ДДС и без ДДС!

Отговори