Смяна на форума.

Не убивайте администратора, той толкова си може.
Отговори
kondev
Site Admin
Мнения: 2187
Регистриран: 02-11-2004 17:23
Име: Петър Кондев
Контакти:

Смяна на форума.

Мнение от kondev » 22-02-2007 08:10

От доста време съм се замислил за смяна на форума. Бихте ли дали важето мнение по въпроса?

Благодаря.

Потребителски аватар
mIRCata
Admin
Мнения: 1065
Регистриран: 15-11-2004 15:25
Име: инж. Мирослав Джоров
Местоположение: Тайна майна
Контакти:

Мнение от mIRCata » 22-02-2007 09:33

Да. Да се върнем на първия форум, който бяхме сложили. На Invision.(дето го превеждах 2 седмици едно време)
Който освен форум, към него може да се сложат надстройки за blog и картинна галерия на потребителите.
Полза - примерно в блога за Aton или другите програми да речем, ще си слагаме промените по версийте, хората ще могат да обсъждат там нещата по нея и т.н Ще си слагаме и картинки от купоните на фирмата в галерията, та всички да могат да ни са смеят :) :wink:
Друг е въпроса, че по принцип е платен, а не като тоя. Поп ринцип, защото се намират и версии от братята руснаци :roll: . Но за мен лично това е най-качествения и фукнционален форум за момента.
Ето и линкче към продуктите
А и още нещо - новата версия вече ползва AJAX технологията тук таме из форума :)
Ако се купи легално мисля, че предлагаха и конвертиране на данните от други форуми(като този) към техния, така, че всичко пиано тук да си го има и там, и да не се губи нищо.

Потребителски аватар
mIRCata
Admin
Мнения: 1065
Регистриран: 15-11-2004 15:25
Име: инж. Мирослав Джоров
Местоположение: Тайна майна
Контакти:

Мнение от mIRCata » 02-03-2007 16:03

Кондев, на лаптопа инсталирах форума на Инвижън и съм направил няколко раздела за демонстрация, като съм приложил няколко идеи за това как може да се реорганизира и подреди форума. Особено в частта за програмните продукти с цел да се постигне по-добро следене на проблемите , доработките и т.н.Понеже на семинара забравих да ти ги покажа може да се разберем кога да го донеса до офиса и да го видиш.

Отговори