Повишаване квалификацията на регионалните представители

Нови версии. Нови модули. Нови идеи. Предстоящи събития.
Отговори
Потребителски аватар
scooter_nick
Мнения: 272
Регистриран: 05-11-2004 16:11
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Повишаване квалификацията на регионалните представители

Мнение от scooter_nick » 19-02-2005 15:56

Много бих искал, като работник по поддръжката на софтуерните модули на Unrealsoft, когато ми се налага да внедрявам нова периферия или система, да не се осланям на метода на пробите и грешките. Мисля, че ако искаме да бъдем професионалисти, а трябва да сме такива, е необходимо да се обърне сериозно внимание на подготовката на хората като мен. Трудно като изпълнение и до известна степен нереално, но все пак добро като идея ми се струва да има наложен стандарт върху подготовката и квалификацията на представителите на UnrealSoft, проверявана периодично чрез някаква форма на изпит. Не е необходимо всички да ходят по курсове и семинари, достатъчно е един като отиде, после да сподели наученото с другите заинтересувани (Митак щом си толкова отворен с касовите апарати може да открехнеш и останалите на някой и друг трик).
Искам името "UnrealSoft" да бъде еталон за качествени продукти и обслужване в сферата на информационните технологи. Простете ми еретичната мисъл, но в момента сме много далеч от тази моя мечта.
Успех и спорна работа на всички турулейки. Не забравяйте, че за повечето клиенти Вие сте лицето на фирмата, която представяте.

Потребителски аватар
paligire
Мнения: 459
Регистриран: 08-11-2004 11:19
Име: Nikola Paligorov
Никола Палигоров
Местоположение: Sofia

Мнение от paligire » 23-04-2005 12:41

На семинара на фирмата "ЪнриълСофт" бяха разгледани много теми и една от темите беше точно такава.
До няколко дни /15-20/ ще можеш да сео обръщаш точно към хората които ти трябват. :wink:
Погледни тук....
http://www.unrealsoft.net/forum/viewtopic.php?t46

kondev
Site Admin
Мнения: 2187
Регистриран: 02-11-2004 17:23
Име: Петър Кондев
Контакти:

Мнение от kondev » 23-04-2005 14:37

Надявам се, че отговорниците по групите няма да чакат някой да ги организира и подканя.

Отговори