Дайте идея

Въпроси, мнения и предложения свързани с модула.

Модератори: detelin, mIRCata

Потребителски аватар
stoar08
Мнения: 1548
Регистриран: 09-11-2004 08:15
Име: Стоян Арабаджиев
Местоположение: Самоков

Дайте идея

Мнение от stoar08 » 08-10-2011 07:51

Покрай задължителното продаване на торбички клиент ме пита дали (и как) може да се постигне нещо от вида :
до 5 стека цигари да се добавя от еди-си-коя торбичка
над 5 стека цигари да слага да се добавя от друг вид (по-голяма)

В същото време обекта е склад на едро за алкохол/безалкохолно и за другата стока не се ползват торбички.
За момента и клиента се е сетил за бонусите, но те ме връзват само към 1 продук (ако по някаква причина пусна 3+2 стека от 2 вида цигари, няма да ги хване).
Някой измислил ли е решение по въпроса?
Моля ви, като прочетете тема пишете по едно мнение да не ви търся по icq/телефон после ...

detelin
Мнения: 766
Регистриран: 09-11-2004 19:52
Име: Детелин Илиев
Местоположение: Несебър
Контакти:

Re: Дайте идея

Мнение от detelin » 08-10-2011 12:47

Има опция в глобална за автоматично маркиране на продукт. Това обаче е само 1 - не може да се избира от два или три. Мисля, че твърде много го вземаш навътре - какво става ако не си вземе клиента торбичка или ако иска 2 или три различни (пак ще трябва ръчно да се поправя)? В хипермаркетите са го измислили - маркират си с баркод или код кой каквато си вземе и това е...

Потребителски аватар
stoar08
Мнения: 1548
Регистриран: 09-11-2004 08:15
Име: Стоян Арабаджиев
Местоположение: Самоков

Re: Дайте идея

Мнение от stoar08 » 08-10-2011 13:12

Като писах 'основно продават неща дето не са за торбички' точно заради опцията в глобална го писах - не е вариант.
За взимането на вътре - клиента е от точните и ме пита. Ако мога му свърша работа, не виждам причина да не се опитам.
Моля ви, като прочетете тема пишете по едно мнение да не ви търся по icq/телефон после ...

Отговори