Печат на ДВСК

Въпроси, мнения и предложения свързани с модула.

Модератори: detelin, mIRCata

Потребителски аватар
invisible
Мнения: 587
Регистриран: 05-11-2004 22:16
Име: Антон Узунов
Местоположение: Велинград

Печат на ДВСК

Мнение от invisible » 30-06-2011 11:47

Може ли да се направи в данните на контрагента една отметка дали работи с ДВСК. В Шоп-а беше на този принцип и сега където съм го сменил с Атон ми търсят тази отметка. Идеята е че не всички клиенти искали тази информация и това водело до разход на хартия.
Изображение
Изображение

morphieus
Мнения: 1346
Регистриран: 08-11-2004 16:57
Име: Слав Димитров
Местоположение: Ловеч
Контакти:

Re: Печат на ДВСК

Мнение от morphieus » 30-06-2011 12:38

По този въпрос можеш да направиш следното:
- направи си един шаблон за продажба без ДВСК, и го кажи за определените контрагенти (то дали ще е отметка в този прозорец или шаблон "Стандарт без ДВСК" е същото)
- като цяло разхода на хартия е така, но пък може клиента да бъде глобен, че търгува с такива стоки, а не издава документ...
Изображение

Потребителски аватар
stoar08
Мнения: 1548
Регистриран: 09-11-2004 08:15
Име: Стоян Арабаджиев
Местоположение: Самоков

Re: Печат на ДВСК

Мнение от stoar08 » 30-06-2011 12:46

morphieus написа: - направи си един шаблон за продажба без ДВСК, и го кажи за определените контрагенти (то дали ще е отметка в този прозорец или шаблон "Стандарт без ДВСК" е същото)
Да ти кажа - не е същото, основно когато трябва касиер(ка) да създаде контрагент по някаква причина (или да мине да си ги редактира, като ново служебно задължение) - забелязал съм, че се стряскат на всичко по-'тежко' от отметка :)
Моля ви, като прочетете тема пишете по едно мнение да не ви търся по icq/телефон после ...

Потребителски аватар
invisible
Мнения: 587
Регистриран: 05-11-2004 22:16
Име: Антон Узунов
Местоположение: Велинград

Re: Печат на ДВСК

Мнение от invisible » 30-06-2011 13:02

Най-добре е с отметка, защото се почва "онази програма си беше супер а тая е толкова смотана..."
Изображение
Изображение

Отговори