Паралелна работа

Въпроси, мнения и предложения свързани с модула.
morphieus
Мнения: 1346
Регистриран: 08-11-2004 16:57
Име: Слав Димитров
Местоположение: Ловеч
Контакти:

Паралелна работа

Мнение от morphieus » 16-07-2007 21:56

От скромният ми опит реших да споделя следното (най-вече с програмистите):

1. Ако текущият оператор на Сейла е Гунчо, а Петър иска да запише поръчка или нова маса чрез ПокетСейла то всичко на екран е добре, но при разпечатка на поръчката, същата излиза не с име Петър, а Гунчо. Това до известна степен обърква организация на база ТОТАЛНО!!!

2. Ако броят на Сейловете Ви е равен на броят на регистрираните копия, то много много не се надявайте да работите и с ПокетСейл, а именно трябва да си регистрирате още толкова копия на сейл, колкото Покет-а искате да ползвате в обекта.

kondev
Site Admin
Мнения: 2187
Регистриран: 02-11-2004 17:23
Име: Петър Кондев
Контакти:

Re: Паралелна работа

Мнение от kondev » 17-07-2007 08:12

morphieus написа: 1. Ако текущият оператор на Сейла е Гунчо, а Петър иска да запише поръчка или нова маса чрез ПокетСейла то всичко на екран е добре, но при разпечатка на поръчката, същата излиза не с име Петър, а Гунчо. Това до известна степен обърква организация на база ТОТАЛНО!!!
Оправено в 5.220
morphieus написа: 2. Ако броят на Сейловете Ви е равен на броят на регистрираните копия, то много много не се надявайте да работите и с ПокетСейл, а именно трябва да си регистрирате още толкова копия на сейл, колкото Покет-а искате да ползвате в обекта.
До момента PocketSale няма никакво отношение към регистрациите.

morphieus
Мнения: 1346
Регистриран: 08-11-2004 16:57
Име: Слав Димитров
Местоположение: Ловеч
Контакти:

Мнение от morphieus » 17-07-2007 09:55

Незнам дали има или няма но съм убеден, че след като пуснах и вторият покетсейл като си пуснах сторето ми излезе невалидна регистрация....

kondev
Site Admin
Мнения: 2187
Регистриран: 02-11-2004 17:23
Име: Петър Кондев
Контакти:

Мнение от kondev » 17-07-2007 10:08

Причината е друга.

Отговори