Може ли?

Въпроси, мнения и предложения свързани с модула.
Отговори
Потребителски аватар
stoar08
Мнения: 1548
Регистриран: 09-11-2004 08:15
Име: Стоян Арабаджиев
Местоположение: Самоков

Може ли?

Мнение от stoar08 » 02-06-2007 07:51

Да се направи справка за продадените количества (по рецепти) за период?
Смятам, че не само при мен постъпват такива искания от клиенти :) ( иначе казано - не е каприз, а необходимост :wink: ).
Моля ви, като прочетете тема пишете по едно мнение да не ви търся по icq/телефон после ...

Потребителски аватар
paligire
Мнения: 459
Регистриран: 08-11-2004 11:19
Име: Nikola Paligorov
Никола Палигоров
Местоположение: Sofia

Мнение от paligire » 02-06-2007 10:31

Справка продажби не върши ли работа? Там си има 'чекбокс' По Рецепти, Няма възможност да се сортират по нисходящ или възходящ ред по количества , но ако се наложи ще се направи. За момента аз конвертирам файла в EXEL и там ползвам сортиране.

Потребителски аватар
stoar08
Мнения: 1548
Регистриран: 09-11-2004 08:15
Име: Стоян Арабаджиев
Местоположение: Самоков

Мнение от stoar08 » 02-06-2007 15:37

paligire написа:Справка продажби не върши ли работа? Там си има 'чекбокс' По Рецепти, Няма възможност да се сортират по нисходящ или възходящ ред по количества , но ако се наложи ще се направи. За момента аз конвертирам файла в EXEL и там ползвам сортиране.
От кога sale има справка различна от "оборот" и "отпечатани документи"? :)
Моля ви, като прочетете тема пишете по едно мнение да не ви търся по icq/телефон после ...

Потребителски аватар
paligire
Мнения: 459
Регистриран: 08-11-2004 11:19
Име: Nikola Paligorov
Никола Палигоров
Местоположение: Sofia

Мнение от paligire » 03-06-2007 09:33

'Справка продажби' е направена в Сторето и затова я няма в САЛЕ, ако обекта с само със САЛЕ, и не водят склад (тяхна си работа), то тогава да си вадят от дневните отчети (разбивка по рецепти), и да си ги сумират. За толкоз пари толкоз справки. Това все пак е сервитьорски модул и има само необходимите неща за следене от управителя. Съгласи се с мен.

Потребителски аватар
stoar08
Мнения: 1548
Регистриран: 09-11-2004 08:15
Име: Стоян Арабаджиев
Местоположение: Самоков

Мнение от stoar08 » 03-06-2007 11:23

Когато имам клиент, който е работил с Елтур, и който с мъки съм убедил да не използва Мистрал (който лично съм му продал преди да започнем работа с Ънриълсофт, и все още си има по неизползваните машини) , ми е много трудно да му кажа "гепи калкулатора".
Да не говорим, че конкретната ситуация е като цяло ... сложна.
Ще се съгласиш ли с мен ? :)
Ако е велико усилие наистина не си струва, но ако не е - ще съм много благодарен да се направи. Не държа да е кой знае какво. Стига ми да пише "артикул - количество" , да се прави за период, (филтър по оператори няма да откажа разбира се ...) и да има "Сума" най-долу.
Моля ви, като прочетете тема пишете по едно мнение да не ви търся по icq/телефон после ...

kondev
Site Admin
Мнения: 2187
Регистриран: 02-11-2004 17:23
Име: Петър Кондев
Контакти:

Мнение от kondev » 04-06-2007 12:20

От версия 5.174 се създават подробни архиви локално при всеки сейл. Ще се направи справка по тези архиви.


Coming soon....

Отговори