Справка на сметки в списък

Въпроси, мнения и предложения свързани с модула.
Отговори
Потребителски аватар
zxb
Мнения: 16
Регистриран: 09-12-2004 11:30
Местоположение: Велинград
Контакти:

Справка на сметки в списък

Мнение от zxb » 25-07-2005 09:55

Преди известно време ми се наложи да направя справка на сметки (сумите на сметките) от списък поименно за период от един месец. Когато се налага такава справка потребителя влиза в конфигурация - списък - избира си човека от списъка и натиска бутона сметка, но за съжаление там няма поле за период. Ако има такова поле в което да може да се зададе желания период и да изкара сумите от сметките на човека от списъка за дадения период ще е много удобно и бързо иначе е "мор"
Винаги готов...!

kondev
Site Admin
Мнения: 2187
Регистриран: 02-11-2004 17:23
Име: Петър Кондев
Контакти:

Мнение от kondev » 25-07-2005 10:02

А "Спревки/Сметки столово хранене" не върши ли работа?

Потребителски аватар
zxb
Мнения: 16
Регистриран: 09-12-2004 11:30
Местоположение: Велинград
Контакти:

Store

Мнение от zxb » 27-07-2005 18:00

Чудесно. Не съм му обърнал внимание въпреки, че съм го виждал (може би името на опцията ме е подвело "сметки/столово хранене" да не му обърна внимание)
Но, тук има едно малко неудобство. Когато се конфигурира човек в списъка се указва да бъден активен на съответните каси. В случая имаме 4 каси и когато трябва да му се извади сметките само на една или две каси справката не върши работа тъй като зарежда сметките от вички каси и пак трябва да се подваждат сметките (няма поле за избиране на справка по каса). Има лек и за тази ситуация, но трябва да се конфигурира в списъка човека четири пъти по отделно и да му се указва да бъде активен по отделно на каса1, каса2 и т.н след което може да се извади справката, но ще стане много претрупано в списъка.
Винаги готов...!

kondev
Site Admin
Мнения: 2187
Регистриран: 02-11-2004 17:23
Име: Петър Кондев
Контакти:

Мнение от kondev » 28-07-2005 10:57

4.65

Отговори