Избор и по групи, при въвеждане на частична инвентаризация

Въпроси, мнения и предложения свързани с модула.
Отговори
rad
Мнения: 663
Регистриран: 12-11-2004 10:48
Име: инж. Рад Площаков
Местоположение: Варна, България
Контакти:

Избор и по групи, при въвеждане на частична инвентаризация

Мнение от rad » 22-04-2005 22:27

Възможно ли е да се направи избор и по групи, не само по продукти при въвеждане на частична инвентаризация. Така, както при разпечатка на инвентаризационен опис могат да се маркират(и след това разпечатат) само отделни групи?

Потребителски аватар
paligire
Мнения: 459
Регистриран: 08-11-2004 11:19
Име: Nikola Paligorov
Никола Палигоров
Местоположение: Sofia

Мнение от paligire » 23-04-2005 12:30

Може да е възможно! Това ще ти кажат програмистите. Но ако се направи ще почнат въпроси от страна на клиентите, като например: закакво ще ми са МОЛ на БАР, МОЛ на КУХНЯ...... като мога да си направя Група продукти на БАР,КУХНЯ,...... и ще си правя ревизия по групи. Което ще е абсолютна ГРЕШКА /няма да ти ги разяснявам ти си го знаеш/. И мен са ме питали много по този върос! Освен да бъде като опция в програмата и да се разрешава с авторски права - за да не стават ГРЕШКИ. :wink: :wink: :wink:

kondev
Site Admin
Мнения: 2187
Регистриран: 02-11-2004 17:23
Име: Петър Кондев
Контакти:

Мнение от kondev » 23-04-2005 14:35

Палигире е прав :)
То и сега може да се реши тази задача, подсказвам: селекции.

detelin
Мнения: 766
Регистриран: 09-11-2004 19:52
Име: Детелин Илиев
Местоположение: Несебър
Контакти:

Мнение от detelin » 23-04-2005 20:03

Ами не знам за броя на моловете, може и да сте прави, ама мисля Кондев възлагаш твърде много надежди на тези селекции, нищо против тях, ама дали всеки оператор на Сторе се сеща като добави някой нов продукт да си го добави в селекциите(защото, аз съм виждал колко интересно става ако не маркираш продукт на инвентаризация и после го дадеш като нов)и ако те вършат идеална работа, защо като влезеш на справка наличности ги има точно разделени по групи - по същата логика за какво са ми различни молове тогава???

kondev
Site Admin
Мнения: 2187
Регистриран: 02-11-2004 17:23
Име: Петър Кондев
Контакти:

Мнение от kondev » 23-04-2005 23:10

Мисля, че си прав. И сега ако някой иска да си води с 1 МОЛ всички складове, ще успее. Вярно, че малко ще се поозори, но ще успее. Затова по-добре да се направи тази доработка. Поне ще облекчи вашата работа. И пак относно броя на МОЛ-овете, надявам се, че няма да се юрнете да обяснявате как и какво може да се спести. :)

Отговори