Печат на баркод етикети на лазерен принтер.

Въпроси, мнения и предложения свързани с модула.
Отговори
Потребителски аватар
Mandarb
Мнения: 41
Регистриран: 05-11-2004 11:18
Местоположение: Ловеч
Контакти:

Печат на баркод етикети на лазерен принтер.

Мнение от Mandarb » 11-09-2007 09:18

Здравейте, имам клиент който се интересува дали може да печата баркод етикетите си на лазерен принтер във формат А4 по Shop. Има готови листове с етикети на бланка с формат А4 и иска да може от Shop дирктно да ги пуска на принтера. Възможен ли е такъв вариант?

Потребителски аватар
Mandarb
Мнения: 41
Регистриран: 05-11-2004 11:18
Местоположение: Ловеч
Контакти:

Имали решение?

Мнение от Mandarb » 19-09-2007 20:10

Да считам ли че никой не се е сблъсквал с подобно запитване????

Потребителски аватар
stoar08
Мнения: 1548
Регистриран: 09-11-2004 08:15
Име: Стоян Арабаджиев
Местоположение: Самоков

Мнение от stoar08 » 20-09-2007 16:26

Според мен съществува начин да постигнеш това, което искаш, или поне част от него (все пак не съм сигурен как точно ще разпечатиш баркод в текстов режим, но всичко друго не трябва да е проблем).

Дори би следвало да можеш да го изпробваш, но не съм сигурен дали ще се получи :
Редактирай шаблона за продажба така, че да съдържа информация за точно 1 продукт, много пъти на листа. Включи каквото те интересува.
След това просто ползвай dosprn за да отиде към лазерен принтер. Ако намериш кирилизиран - става и без DOSPRN.

Надявам се идеята да проработи и да съм бил полезен :) .

ПС Не знам как ще реагира шаблона, ако съдържа само например име и цена на продукта (а всички други неща липсват) и ако имаш повтарящи се данни, но към момента не виждам друг начин да постигнеш желания ефект. Не е задължително да ползваш точно шаблонът за продажби :)
Моля ви, като прочетете тема пишете по едно мнение да не ви търся по icq/телефон после ...

Отговори