Готини клубове!

Отговори
Потребителски аватар
scooter_nick
Мнения: 272
Регистриран: 05-11-2004 16:11
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Готини клубове!

Мнение от scooter_nick » 12-07-2005 23:21

Оказа се, че въпреки изобилието от хранително питейни заведения из нашата татковина, малко са местата, които наистина си струват да посетиш. Или готвят отвратително или разреждат пиенето, или атмосферата е супер кич, или някой детски гъз се изживява като DJ. Понеже за момента съм закотвен в Приморско, ето наблюденията ми:
- хубава кухня може да намерите в механа "Гергана", намира се на ул. Ропотамо 21. Не подхожда за механа, че през деня пускат яко електронна музика, но мен това само може да ме радва :D. В ресторант "Старата мелница" също готвят добре, вечер има музика на живо и краката на певицата ми стигат до раманете :D
- местата, които трябва да избягвате - бар Тропик, бар Оргазъм, бар Карамба, Текила бар, дискотека Луксор :?
- единствения бар с хубава (електронна) музика и убийствен саунд - Хавана клуб :!: - намира се на центъра.
Когато съм в Пазарджик и искам да издивея, отивам в клуб Инфинити (Пловдив). Подбрана музика, обстановката е малко кич, но има убийствени танцьорки на двата бара :twisted:
Ако сте в Пазрджик, никога не отивайте в дискотека "Империя" (освен, ако още не сте излезли от пубертета). Струва си да посетите ресторант "Пъпа", не готвят много добре, но имат стил (все пак логото им е "Атска кръчма"). Ако сте фенове на клубната музика си струва да посетите бар "Заппа". Иначе най-вкусните манджи съм ги ял в ресторант "Совите" (на центъра до болница Хигия).

mitaka
Мнения: 239
Регистриран: 12-11-2004 18:10
Име: Димитър Щерев
Местоположение: Пловдив

Мнение от mitaka » 19-07-2005 14:23

Не му вярвайте бар "Тропик" е супер як......даже съм пускал музика там преди време.
Изображение

xovec
Мнения: 57
Регистриран: 09-11-2004 10:42
Име: Ангел Ганчев
Контакти:

Мнение от xovec » 20-07-2005 12:24


Отговори