Не "пак", а "отново"

Отговори
Потребителски аватар
stoar08
Мнения: 1548
Регистриран: 09-11-2004 08:15
Име: Стоян Арабаджиев
Местоположение: Самоков

Не "пак", а "отново"

Мнение от stoar08 » 27-09-2007 14:06

Чудесно ! Не си разбрал заглавието и искаш да видиш за какво става дума - затова е толкова неясно.

Но стига offtopic - Преди 1-2 седмици morphieus ме пита дали към Aton би могло да се появи web-базирано "сервизно модулче". Аз естествено като "винаги готов картоф" се хванах за колата и реших да направя нещо по-сериозно.

http://intelrullz.data.bg/promycin-1.JPG

Не съм сложил директно снимката за да не ви отчаям с външен вид (той е оставен за обозримото бъдеще). Белите полета на снимката съдържат валидна информация, но съм ползвал фирмената база и не искам да стават публично достояние.

Да, изглежда "куцо и сакато", но ако има интерес към идеята и получа някое рамо, би могло да се превърне в пълнофункционален "manager", който дори няма да изисква да ползвате windows, a теоритично ще може да се използва и от PDA. Няма и да изисква ресурс от клиентската станция - единственото изискване е сървър на windows + .net (а може да става и с linux, но не съм изпробвал какво точно работи там).

Мислех да покажа "идеята" в по-напреднал стадий, но ако няма интерес/приложение, просто не си струва да декомпилирам Aton няколко седмици "за спорта".
Ако идеята не се хареса - promycin ще се превърне в web interface към insanity.

Очаквам мнения и коментари ;).

ПС За разлика от архиватора, Promycin няма как да се осъществи без желание от страна на Ънриълсофт (все пак не мога да декомпилирам всяка нова версия на Aton за да осъвременявам справките, нито да гарантирам коректност на каквито и да било данни по този начин).
Моля ви, като прочетете тема пишете по едно мнение да не ви търся по icq/телефон после ...

Отговори